Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47016302・Dvorany nad Nitrou 256, 956 11 Dvorany nad Nitrou・Založené 2013
Obrat 2025
47 tis. €
+2,5 %Zisk 2025
10 tis. €
+1 691 %Aktíva
35 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+47 %Zadlženosť
8,6 %
−43 ppHrubá marža
57,5 %
+6,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,9 %
+21 ppZisk / výnosy
ROA
29,4 %
+28 ppRentabilita aktív
ROE
32,2 %
+30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,01
+474 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+1 060 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+417 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 121 tis. € | 82 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 37 tis. € | 19 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 121 tis. € | 82 tis. € | 45 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 009 € | −302 € | 569 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 187 € | 0 € | 410 € | 1 170 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 187 € | 0 € | 410 € | 1 170 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 62 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 9 871 € | 8 800 € | 7 952 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 077 € | 14 tis. € | 9 126 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 211 € | 1 485 € | 305 € | 405 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 62 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 393 € | 1 393 € | 1 393 € | 1 393 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 009 € | −302 € | 569 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 29 tis. € | 41 tis. € | 23 tis. € | 2 985 € |
| Dlhodobé záväzky | 267 € | 361 € | 396 € | 402 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 28 tis. € | 15 tis. € | 2 794 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 18 tis. € | 13 tis. € | 7 661 € | −211 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Dvorany nad Nitrou 256, 95611 Dvorany nad Nitrou, Slovenská republika
Adresa Dvorany nad Nitrou 256, 95611 Dvorany nad Nitrou, Slovenská republika
Adresa Dvorany nad Nitrou 256, 95611 Dvorany nad Nitrou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Vladimír Černák s.r.o.
Dvorany nad Nitrou 256, 956 11 Dvorany nad Nitrou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.