Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47017490・Bradáčova 6, 85102 Bratislava-Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
65 tis. €
Zisk 2025
8 584 €
+942 %Aktíva
405 tis. €
+244 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+59 %Zadlženosť
94,3 %
+6,6 ppHrubá marža
21,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,2 %
Zisk / výnosy
ROA
2,1 %
+3,0 ppRentabilita aktív
ROE
37,3 %
+44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+1 586 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,9 %
+65 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−46 tis. €
−407 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
156,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 000 € | 0 € | 0 € | 65 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 479 € | −521 € | −569 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 034 € | 0 € | 0 € | 65 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 265 € | −611 € | −1 019 € | 8 584 € |
| Daň z príjmov | 108 € | 0 € | 340 € | 1 507 € |
| Daň z príjmov splatná | 108 € | 0 € | 340 € | 1 507 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 18 tis. € | 118 tis. € | 405 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 69 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 69 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 18 tis. € | 118 tis. € | 335 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 13 tis. € | 113 tis. € | 314 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 873 € | 4 856 € | 5 085 € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 133 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 18 tis. € | 118 tis. € | 405 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 9 817 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 9 452 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 265 € | −611 € | −1 019 € | 8 584 € |
| Záväzky | 35 tis. € | 2 835 € | 103 tis. € | 382 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 2 415 € | 103 tis. € | 381 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 420 € | 420 € | 431 € | 600 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Bradáčova 6, 85102 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bradáčova 6, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bradáčova 6, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bradáčova 6, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
DAMASK Holding s. r. o.
Bradáčova 6, 85102 Bratislava-Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.