Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47023058・Mokrá Lúka 204, 050 01 Mokrá Lúka・Založené 2013
Obrat 2025
33 tis. €
+250 %Zisk 2025
3 706 €
+84 %Aktíva
228 tis. €
+1,7 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+16 %Zadlženosť
87,9 %
−1,4 ppHrubá marža
50,7 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,3 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
13,4 %
+5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
+1,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 118 €
+74 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 26 tis. € | 9 339 € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 9 187 € | 6 533 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 26 tis. € | 9 339 € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 612 € | 6 184 € | 2 012 € | 3 706 € |
| Daň z príjmov | 1 492 € | 1 091 € | 355 € | 412 € |
| Položka | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 23 tis. € | 224 tis. € | 228 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 23 tis. € | 224 tis. € | 228 tis. € |
| Zásoby | 2 344 € | 536 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 088 € | 853 € | 178 tis. € | 189 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 22 tis. € | 46 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 23 tis. € | 224 tis. € | 228 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 914 € | 10 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 612 € | 6 184 € | 2 012 € | 3 706 € |
| Záväzky | 2 362 € | 1 302 € | 201 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 362 € | 1 302 € | 201 tis. € | 201 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Mokrá Lúka 204, 05001 Mokrá Lúka, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 1164/17, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Mokrá Lúka 204, 05001 Mokrá Lúka, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 1164/17, 05001 Revúca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.