Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47037156・Bukovec 102, 90614 Bukovec・Založené 2013
Obrat 2025
1,3 mil. €
+13 %Zisk 2025
8 638 €
−25 %Aktíva
238 tis. €
+1,5 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+32 %Zadlženosť
84,8 %
−3,5 ppHrubá marža
10,3 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
23,8 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
+3,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,9 %
+7,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 535 €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 881 tis. € | 1,03 mil. € | 1,15 mil. € | 1,3 mil. € |
| Pridaná hodnota | 85 tis. € | 107 tis. € | 120 tis. € | 134 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 891 tis. € | 1,03 mil. € | 1,15 mil. € | 1,3 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | −19 tis. € | 12 tis. € | 8 638 € |
| Daň z príjmov | 4 826 € | 3 226 € | 3 922 € | 4 229 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 826 € | 3 226 € | 3 922 € | 4 229 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 268 tis. € | 254 tis. € | 235 tis. € | 238 tis. € |
| Neobežný majetok | 156 tis. € | 145 tis. € | 147 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 156 tis. € | 145 tis. € | 147 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 112 tis. € | 108 tis. € | 88 tis. € | 97 tis. € |
| Zásoby | 50 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 45 tis. € | 39 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 685 € | 898 € | 200 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 268 tis. € | 254 tis. € | 235 tis. € | 238 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 16 tis. € | 27 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 29 tis. € | 11 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | −19 tis. € | 12 tis. € | 8 638 € |
| Záväzky | 233 tis. € | 238 tis. € | 208 tis. € | 202 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 6 182 € | 982 € | 1 090 € |
| Krátkodobé záväzky | 105 tis. € | 115 tis. € | 99 tis. € | 104 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 111 tis. € | 112 tis. € | 107 tis. € | 96 tis. € |
| Rezervy | 4 120 € | 5 369 € | 977 € | 888 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Košariská 275, 90615 Košariská, Slovenská republika
Adresa Košariská 275, 90615 Košariská, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.