Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47039086・Vlčany 684, 925 84 Vlčany・Založené 2013
Obrat 2025
42 tis. €
+30 %Zisk 2025
3 998 €
−48 %Aktíva
32 tis. €
+83 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+30 %Zadlženosť
46,6 %
+22 ppHrubá marža
30,4 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,4 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
−31 ppRentabilita aktív
ROE
23,3 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,09
−48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 442 €
−51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 17 tis. € | 32 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 5 588 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 400 € | 12 tis. € | 7 685 € | 3 998 € |
| Daň z príjmov | 239 € | 2 144 € | 1 357 € | 444 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 697 € | 539 € | 0 € | 2 152 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 697 € | 539 € | 0 € | 2 152 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 27 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 6 719 € | 6 240 € | 454 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 5 005 € | 0 € | 7 685 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 400 € | 12 tis. € | 7 685 € | 3 998 € |
| Záväzky | 6 497 € | 5 384 € | 4 410 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 4 € | 32 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 497 € | 5 384 € | 4 406 € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 619 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Vlčany 684, 92584 Vlčany, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 218, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Vlčany 684, 92584 Vlčany, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 218, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.