Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47042087・Okružná 1024/6, 92701 Šaľa・Založené 2013
Obrat 2025
33 tis. €
+113 %Zisk 2025
−42 tis. €
+44 %Aktíva
61 tis. €
−56 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+143 %Zadlženosť
55,3 %
−91 ppHrubá marža
-3 038,6 %
−2 672 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-125,2 %
+347 ppZisk / výnosy
ROA
-68,2 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-152,4 %
−268 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
+157 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−41 tis. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,8 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 557 €
+95 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 7 200 € | 9 552 € | 650 € |
| Pridaná hodnota | 1 966 € | −50 tis. € | −35 tis. € | −20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 33 tis. € | 16 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 473 € | −30 tis. € | −74 tis. € | −42 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 113 tis. € | 136 tis. € | 138 tis. € | 61 tis. € |
| Neobežný majetok | 85 tis. € | 106 tis. € | 77 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 85 tis. € | 106 tis. € | 77 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 30 tis. € | 61 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 5 550 € | 24 tis. € | 600 € |
| Finančné účty | −9 917 € | 201 € | 13 tis. € | 1 708 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 113 tis. € | 136 tis. € | 138 tis. € | 61 tis. € |
| Vlastné imanie | −67 tis. € | −97 tis. € | −64 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −70 tis. € | −74 tis. € | 3 123 € | 3 123 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 473 € | −30 tis. € | −74 tis. € | −42 tis. € |
| Záväzky | 180 tis. € | 233 tis. € | 202 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 € | 24 € | 25 € | 26 € |
| Krátkodobé záväzky | 180 tis. € | 233 tis. € | 202 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Okružná 1024/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 772, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Jánošíková 1368/13, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 39, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 772, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Okružná 1024/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 772, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Jánošíková 1368/13, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 772, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 39, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.