Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

STAVO-INVEST, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47042290Nám.Priateľstva 2169/19, 92901 Dunajská StredaZaložené 2013

Obrat 2025

55 tis. €

−3,3 %
IČO
47042290
DIČ
2023858034
IČ DPH
SK2023858034, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. septembra 2016
Sídlo
STAVO-INVEST, s.r.o.Nám.Priateľstva 2169/19 92901 Dunajská Streda
Dátum vzniku
piatok 20. septembra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/32579/T

Zisk 2025

3 424 €

+159 %

Aktíva

65 tis. €

+65 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

+40 %

Zadlženosť

81,7 %

+3,3 pp

Hrubá marža

39,0 %

+23 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+159 %
1 944 €2 034 €4 348 €2 546 €7 122 €271 €1 776 €338 €−4 110 €−7 710 €−5 778 €3 424 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−2,9 %
41 tis. €22 tis. €104 tis. €99 tis. €90 tis. €114 tis. €100 tis. €7 277 €59 tis. €29 tis. €57 tis. €55 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,2 %

+16 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,2 %

+20 pp

Rentabilita aktív

ROE

28,6 %

+96 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

26,52

+48 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 384 €

+191 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,9 %

+42 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

45 tis. €

+73 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

41 tis. €201422 tis. €2015104 tis. €201699 tis. €201790 tis. €2018114 tis. €2019100 tis. €20209 643 €202166 tis. €202244 tis. €202357 tis. €202455 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru59 tis. €29 tis. €57 tis. €55 tis. €
Pridaná hodnota11 tis. €−3 826 €9 275 €21 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti66 tis. €44 tis. €57 tis. €55 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−4 110 €−7 710 €−5 778 €3 424 €
Daň z príjmov689 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok19 tis. €
  • Obežný majetok47 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky53 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom75 tis. €55 tis. €40 tis. €65 tis. €
Neobežný majetok29 tis. €20 tis. €12 tis. €19 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok29 tis. €20 tis. €12 tis. €19 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok47 tis. €34 tis. €28 tis. €47 tis. €
Zásoby8 337 €8 337 €8 337 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky27 tis. €23 tis. €18 tis. €19 tis. €
Finančné účty12 tis. €2 749 €1 514 €28 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky75 tis. €55 tis. €40 tis. €65 tis. €
Vlastné imanie22 tis. €14 tis. €8 567 €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov20 tis. €16 tis. €8 287 €2 509 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−4 110 €−7 710 €−5 778 €3 424 €
Záväzky53 tis. €40 tis. €31 tis. €53 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky1 172 €841 €1 534 €1 763 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €25 tis. €
Bankové úvery krátkodobé52 tis. €40 tis. €30 tis. €27 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €428 €1 491 €962 €0 €982 €540 €633 €689 €0 €960 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie38,37 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu40 €Áno

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 20. septembra 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od piatok 20. septembra 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 20. septembra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 20. septembra 2013

    Adresa Sokolecká 912/77, 93028 Okoč, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 20. septembra 2013

    Adresa Römböková ulica 492/25, 93028 Okoč, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 20. septembra 2013

    Adresa Sokolecká 912/77, 93028 Okoč, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 20. septembra 2013

    Adresa Römböková ulica 492/25, 93028 Okoč, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/32579/T
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
STAVO-INVEST, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

STAVO-INVEST, s.r.o.

Nám.Priateľstva 2169/19, 92901 Dunajská Streda

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.