Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47042575・Rubínová 46, 83152 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2025
34 tis. €
+885 %Zisk 2025
7 179 €
+745 %Aktíva
26 tis. €
+3 441 %Vlastný kapitál
7 442 €
+2 730 %Zadlženosť
71,9 %
+7,1 ppHrubá marža
54,2 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,1 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
27,1 %
−87 ppRentabilita aktív
ROE
96,5 %
−227 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,22
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 617 €
+540 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,8 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 009 €
+2 421 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 000 € | 3 000 € | 3 452 € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 967 € | 2 901 € | 1 274 € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 000 € | 3 060 € | 3 452 € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 798 € | 1 415 € | 850 € | 7 179 € |
| Daň z príjmov | 65 € | 115 € | 340 € | 438 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 297 € | 3 834 € | 748 € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 297 € | 3 834 € | 748 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 400 € | 17 € | 155 € |
| Finančné účty | 2 297 € | 1 434 € | 731 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 297 € | 3 834 € | 748 € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | −2 002 € | −587 € | 263 € | 7 442 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 300 € | −7 502 € | −6 087 € | −5 237 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 798 € | 1 415 € | 850 € | 7 179 € |
| Záväzky | 4 299 € | 4 421 € | 485 € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 € | 15 € | 15 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4 290 € | 4 406 € | 470 € | 5 744 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sklenárova 30, 82109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rubínová 46, 83152 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.