Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47042656・Pavlovičovo námestie 7442/35, 08001 Prešov・Založené 2013
Obrat 2025
42 tis. €
−12 %Zisk 2025
−2 847 €
−862 %Aktíva
15 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
−8 524 €
−50 %Zadlženosť
155,9 %
+24 ppHrubá marža
18,1 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,8 %
−6,2 ppZisk / výnosy
ROA
-18,7 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
33,4 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,33
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 507 €
−5 798 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-13,6 %
−786 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
+5,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
110,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 40 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 210 € | −2 277 € | 10 tis. € | 7 537 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 40 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 449 € | −5 196 € | −296 € | −2 847 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 315 € | 20 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 7 309 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 7 309 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 315 € | 4 704 € | 6 636 € | 7 945 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | −363 € | −4 159 € | −2 107 € |
| Finančné účty | 315 € | 5 067 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 315 € | 20 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | −185 € | −5 380 € | −5 676 € | −8 524 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −736 € | −5 184 € | −10 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 449 € | −5 196 € | −296 € | −2 847 € |
| Záväzky | 500 € | 25 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 500 € | 25 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Pavlovičovo námestie 7442/35, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Močarmany 215, 08253 Petrovany, Slovenská republika
Adresa Ďumbierska 8/6873, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Šrobárova 1/6563, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pavlovičovo námestie 7442/35, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Močarmany 215, 08253 Petrovany, Slovenská republika
Adresa Ďumbierska 8/6873, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Šrobárova 1/6563, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.