Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47044594・Vavrečka 474, 029 01 Vavrečka・Založené 2013
Obrat 2025
942 tis. €
+68 %Zisk 2025
12 tis. €
+72 %Aktíva
357 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
40 tis. €
+45 %Zadlženosť
88,9 %
−2,3 ppHrubá marža
38,1 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
Zisk / výnosy
ROA
3,5 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
30,9 %
+4,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,86
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+90 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,2 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
−334 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 566 tis. € | 880 tis. € | 561 tis. € | 894 tis. € |
| Pridaná hodnota | 152 tis. € | 425 tis. € | 346 tis. € | 341 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 573 tis. € | 880 tis. € | 562 tis. € | 942 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | 15 tis. € | 7 160 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 945 € | 8 878 € | 3 840 € | 8 636 € |
| Daň z príjmov splatná | 945 € | 8 878 € | 3 840 € | 8 636 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 233 tis. € | 318 tis. € | 311 tis. € | 357 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 90 tis. € | 171 tis. € | 209 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 90 tis. € | 171 tis. € | 207 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 2 550 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 196 tis. € | 159 tis. € | 140 tis. € | 142 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 12 tis. € | 5 403 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 187 tis. € | 146 tis. € | 120 tis. € | 65 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 212 € | 13 tis. € | 7 452 € | 72 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 69 tis. € | 490 € | 5 814 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 233 tis. € | 318 tis. € | 311 tis. € | 357 tis. € |
| Vlastné imanie | −12 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | 15 tis. € | 7 160 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 245 tis. € | 298 tis. € | 283 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 616 € | 2 054 € | 3 158 € | 4 214 € |
| Krátkodobé záväzky | 109 tis. € | 151 tis. € | 130 tis. € | 165 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 131 tis. € | 131 tis. € | 141 tis. € | 130 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 789 € | 15 tis. € | 8 910 € | 18 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Vasiľov 178, 02951 Vasiľov, Slovenská republika
Adresa Vasiľov 178, 02951 Vasiľov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.