Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47049766・Lúčna štvrť 691/51, 96212 Detva・Založené 2013
Obrat 2025
9 307 €
−38 %Zisk 2025
1 616 €
+153 %Aktíva
6 039 €
+31 %Vlastný kapitál
5 588 €
+41 %Zadlženosť
7,5 %
−6,6 ppHrubá marža
58,4 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,4 %
+38 ppZisk / výnosy
ROA
26,8 %
+93 ppRentabilita aktív
ROE
28,9 %
+105 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,39
+88 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 956 €
+173 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,4 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 588 €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 9 089 € | 15 tis. € | 9 307 € |
| Pridaná hodnota | 3 024 € | 3 131 € | 5 623 € | 5 434 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 10 tis. € | 9 089 € | 15 tis. € | 9 307 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 166 € | 139 € | −3 040 € | 1 616 € |
| Daň z príjmov | 29 € | 25 € | 347 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 29 € | 25 € | 347 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 102 € | 7 194 € | 4 620 € | 6 039 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 102 € | 7 194 € | 4 620 € | 6 039 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 120 € | 160 € | 160 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 102 € | 7 074 € | 4 460 € | 5 879 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 102 € | 7 194 € | 4 620 € | 6 039 € |
| Vlastné imanie | 6 873 € | 7 012 € | 3 972 € | 5 588 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 370 € | 379 € | 386 € | 386 € |
| HV minulých rokov | 1 337 € | 1 494 € | 1 626 € | −1 414 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 166 € | 139 € | −3 040 € | 1 616 € |
| Záväzky | 229 € | 182 € | 648 € | 451 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 229 € | 182 € | 648 € | 451 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Lúčna štvrť 691/51, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Lúčna štvrť 691/51, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.