Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

EM Laser s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47055031Mútne 469, 02963 MútneZaložené 2013

Obrat 2025

201 tis. €

−38 %
IČO
47055031
DIČ
2023718488
IČ DPH
SK2023718488, podľa §4, registrácia od piatok 12. apríla 2013
Sídlo
EM Laser s.r.o.Mútne 469 02963 Mútne
Dátum vzniku
utorok 12. marca 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/58604/L

Zisk 2025

3 980 €

−41 %

Aktíva

236 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

113 tis. €

−35 %

Zadlženosť

52,2 %

+14 pp

Hrubá marža

4,3 %

−3,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−41 %
−6 889 €91 €19 tis. €15 tis. €−25 tis. €63 tis. €71 tis. €153 tis. €17 tis. €13 tis. €6 777 €3 980 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−43 %
97 tis. €196 tis. €238 tis. €337 tis. €240 tis. €473 tis. €1,14 mil. €1,32 mil. €446 tis. €394 tis. €324 tis. €185 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,0 %

−0,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,7 %

−0,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

3,5 %

−0,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,38

−32 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

6 088 €

−32 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

34,6 %

+11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

40 tis. €

−63 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

97 tis. €2014196 tis. €2015238 tis. €2016337 tis. €2017240 tis. €2018473 tis. €20191,14 mil. €20201,32 mil. €2021446 tis. €2022394 tis. €2023325 tis. €2024201 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru446 tis. €394 tis. €324 tis. €185 tis. €
Pridaná hodnota24 tis. €37 tis. €24 tis. €7 935 €
Výnosy z hospodárskej činnosti446 tis. €394 tis. €325 tis. €201 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení17 tis. €13 tis. €6 777 €3 980 €
Daň z príjmov3 619 €3 596 €2 117 €2 108 €

Aktíva

  • Neobežný majetok93 tis. €
  • Obežný majetok143 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie113 tis. €
  • Záväzky123 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom272 tis. €313 tis. €281 tis. €236 tis. €
Neobežný majetok34 tis. €84 tis. €69 tis. €93 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok34 tis. €84 tis. €69 tis. €93 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok238 tis. €228 tis. €211 tis. €143 tis. €
Zásoby115 tis. €177 tis. €118 tis. €115 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky91 tis. €4 720 €−150 €18 tis. €
Finančné účty31 tis. €47 tis. €93 tis. €10 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky272 tis. €313 tis. €281 tis. €236 tis. €
Vlastné imanie73 tis. €179 tis. €174 tis. €113 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €61 tis. €61 tis. €62 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení17 tis. €13 tis. €6 777 €3 980 €
Záväzky199 tis. €134 tis. €107 tis. €123 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky175 tis. €125 tis. €104 tis. €103 tis. €
Bankové úvery dlhodobé18 tis. €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé5 600 €8 634 €3 181 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €2 559 €4 100 €0 €17 tis. €15 tis. €0 €3 619 €3 596 €2 117 €2 108 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie675,11 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 14. septembra 2019
  • Administratívne službyPlatné od utorok 12. marca 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 17. mája 2017

    Adresa Oravské Veselé 566, 02962 Oravské Veselé, Slovenská republika

  • Konateľstreda 14. mája 2014 – štvrtok 18. septembra 2025

    Adresa Oravské Veselé 566, 02962 Oravské Veselé, Slovenská republika

  • Konateľutorok 12. marca 2013 – streda 4. júna 2014

    Adresa Mútne 469, 02963 Mútne, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. apríla 2021

    Adresa Oravské Veselé 566, 02962 Oravské Veselé, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. apríla 2021

    Adresa Oravské Veselé 566, 02962 Oravské Veselé, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. júna 2014 – utorok 20. apríla 2021

    Adresa Oravské Veselé 566, 02962 Oravské Veselé, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 12. marca 2013 – streda 4. júna 2014

    Adresa Mútne 469, 02963 Mútne, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/58604/L
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
EM Laser s.r.o.

Sídlo spoločnosti

EM Laser s.r.o.

Mútne 469, 02963 Mútne

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.