Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47055138・Smreková 6480/7, 08001 Prešov・Založené 2013
Obrat 2025
968 €
−38 %Zisk 2025
−1 546 €
+63 %Aktíva
1 200 €
−27 %Vlastný kapitál
−6 955 €
−29 %Zadlženosť
679,6 %
+251 ppHrubá marža
15,7 %
−38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-159,7 %
+111 ppZisk / výnosy
ROA
-128,8 %
+126 ppRentabilita aktív
ROE
22,2 %
−55 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,15
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 206 €
+69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-28,2 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 955 €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-26,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 150 € | 1 550 € | 950 € |
| Pridaná hodnota | −1 303 € | −1 174 € | 832 € | 149 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 150 € | 1 550 € | 968 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 996 € | −5 471 € | −4 198 € | −1 546 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 639 € | 1 404 € | 1 647 € | 1 200 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 639 € | 1 404 € | 1 647 € | 1 200 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 162 € | 1 150 € | 950 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 639 € | 1 242 € | 497 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 639 € | 1 404 € | 1 647 € | 1 200 € |
| Vlastné imanie | 4 262 € | −1 209 € | −5 406 € | −6 955 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 390 € | 390 € | 390 € |
| HV minulých rokov | 2 868 € | −1 128 € | −6 598 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 996 € | −5 471 € | −4 198 € | −1 546 € |
| Záväzky | 377 € | 2 613 € | 7 053 € | 8 155 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 377 € | 2 613 € | 7 053 € | 8 155 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Smreková 6480/7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Smreková 6480/7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.