Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47072636・Duklianska 1918/53, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2013
Obrat 2025
11 tis. €
+125 %Zisk 2025
−5 696 €
−2 587 %Aktíva
22 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
14 tis. €
−29 %Zadlženosť
36,2 %
+4,1 ppHrubá marža
34,4 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-50,2 %
−46 ppZisk / výnosy
ROA
-25,9 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
-40,6 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,14
−60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 356 €
−4 284 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,3 %
−272 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 380 €
−49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 12 tis. € | 5 034 € | 8 713 € |
| Pridaná hodnota | 5 067 € | −2 979 € | 2 591 € | 2 994 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 16 tis. € | 5 034 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 086 € | 944 € | −212 € | −5 696 € |
| Daň z príjmov | 741 € | 267 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 741 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 8 081 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 8 081 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 215 € | 1 215 € | 1 267 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 323 € | 383 € | 504 € | 6 342 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 23 tis. € | 22 tis. € | 16 tis. € | 6 269 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 9 397 € | 13 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 086 € | 944 € | −212 € | −5 696 € |
| Záväzky | 4 568 € | 3 727 € | 9 329 € | 7 942 € |
| Dlhodobé záväzky | 21 € | 21 € | 21 € | 47 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 547 € | 3 706 € | 3 336 € | 6 498 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 5 972 € | 1 397 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
54 registrovaných činností
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 287/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.