Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47074744・Tajovského 539/10, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2013
Obrat 2026
0 €
−100 %Zisk 2026
−3 752 €
−3 934 %Aktíva
1 202 €
−77 %Vlastný kapitál
1 202 €
−77 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-312,1 %
−310 ppRentabilita aktív
ROE
-312,1 %
−310 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−3 752 €
−3 934 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 202 €
−77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 202 €
+77 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 6 000 € | 6 000 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 4 086 € | 3 070 € | −2 965 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 6 000 € | 6 000 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 3 473 € | −93 € | −3 752 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 613 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 25 tis. € | 5 294 € | 1 202 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 25 tis. € | 5 294 € | 1 202 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 600 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 20 tis. € | 22 tis. € | 5 294 € | 1 202 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 25 tis. € | 5 294 € | 1 202 € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 24 tis. € | 5 294 € | 1 202 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 15 tis. € | −15 tis. € | −546 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 3 473 € | 14 tis. € | −3 752 € |
| Záväzky | 191 € | 804 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 191 € | 191 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 613 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Tajovského 539/10, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tajovského 539/10, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tajovského 539/10, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Motionart, s.r.o. v likvidácii
Tajovského 539/10, 96501 Žiar nad Hronom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.