Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MAHASTAV, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47077778Liesková 2289/1, 92701 ŠaľaZaložené 2013

Obrat 2024

75 tis. €

+2,7 %
IČO
47077778
DIČ
2023736583
IČ DPH
SK2023736583, podľa §4, registrácia od pondelok 1. júla 2013
Sídlo
MAHASTAV, s.r.o.Liesková 2289/1 92701 Šaľa
Dátum vzniku
streda 20. marca 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/31255/T

Zisk 2024

−2 657 €

−1,1 %

Aktíva

11 tis. €

+8,1 %

Vlastný kapitál

−7 174 €

−59 %

Zadlženosť

164,0 %

+20 pp

Hrubá marža

11,5 %

+0,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1,1 %
2 822 €−2 552 €2 929 €1 513 €−5 520 €−8 550 €1 232 €2 078 €−299 €−2 627 €−2 657 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+1,6 %
40 tis. €77 tis. €143 tis. €130 tis. €117 tis. €76 tis. €73 tis. €82 tis. €74 tis. €73 tis. €74 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-3,6 %

+0,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-23,7 %

+1,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

37,0 %

−21 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,61

−12 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1 697 €

+32 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-56,6 %

−51 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−7 093 €

−57 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

40 tis. €201477 tis. €2015143 tis. €2016130 tis. €2017117 tis. €201876 tis. €201973 tis. €202082 tis. €202174 tis. €202273 tis. €202375 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru82 tis. €74 tis. €73 tis. €74 tis. €
Pridaná hodnota16 tis. €11 tis. €8 227 €8 495 €
Výnosy z hospodárskej činnosti82 tis. €74 tis. €73 tis. €75 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 078 €−299 €−2 627 €−2 657 €
Daň z príjmov199 €150 €131 €960 €
Daň z príjmov splatná150 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok11 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−7 174 €
  • Záväzky18 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom12 tis. €25 tis. €10 tis. €11 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €25 tis. €10 tis. €11 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 811 €22 tis. €5 493 €6 807 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty6 539 €2 892 €4 879 €4 403 €
Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky12 tis. €25 tis. €10 tis. €11 tis. €
Vlastné imanie−1 585 €−1 890 €−4 517 €−7 174 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €
HV minulých rokov−9 163 €−7 091 €−7 390 €−10 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 078 €−299 €−2 627 €−2 657 €
Záväzky14 tis. €27 tis. €15 tis. €18 tis. €
Dlhodobé záväzky59 €80 €81 €81 €
Krátkodobé záväzky14 tis. €27 tis. €15 tis. €18 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €−85 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €199 €150 €131 €960 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie627,34 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 20. marca 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 20. marca 2013
  • MurárstvoPlatné od streda 20. marca 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 20. marca 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 20. marca 2013
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho v rozsahu: - Pozemné stavby - jednoduché stavbyPlatné od streda 20. marca 2013
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebPlatné od streda 20. marca 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 20. marca 2013

    Adresa Liesková 2289/1, 92701 Šaľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 20. marca 2013

    Adresa Liesková 2289/1, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/31255/T
Hlavná činnosť
Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MAHASTAV, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MAHASTAV, s.r.o.

Liesková 2289/1, 92701 Šaľa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.