Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47083379・Jesenského 82, 94301 Štúrovo・Založené 2013
Obrat 2025
1 831 €
+9,6 %Zisk 2025
16 €
−93 %Aktíva
8 166 €
+0,2 %Vlastný kapitál
7 826 €
+0,2 %Zadlženosť
4,2 %
Hrubá marža
19,4 %
−72 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,02
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
356 €
−37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
95,5 %
+36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 826 €
+0,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 131 € | 1 476 € | 1 671 € | 1 831 € |
| Pridaná hodnota | 31 € | 28 € | 1 521 € | 356 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 131 € | 1 476 € | 1 671 € | 1 831 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 € | 28 € | 228 € | 16 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 14 tis. € | 8 150 € | 8 166 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 14 tis. € | 8 150 € | 8 166 € |
| Zásoby | 3 640 € | 4 185 € | 6 048 € | 5 890 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 686 € | 8 924 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 429 € | 674 € | 2 102 € | 2 276 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 14 tis. € | 8 150 € | 8 166 € |
| Vlastné imanie | 7 555 € | 7 583 € | 7 810 € | 7 826 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 524 € | 2 553 € | 2 579 € | 2 796 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 € | 28 € | 228 € | 16 € |
| Záväzky | 6 200 € | 6 200 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 200 € | 6 200 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Cinke köz 4, 2111 Szada, Maďarsko
Adresa Cinke köz 4, 2111 Szada, Maďarsko
Adresa Baross utca 232/A, 1162 Budapešt, Maďarsko
Adresa Baross utca 232/A, 1162 Budapešt, Maďarsko
Adresa Cinke köz 4, 2111 Szada, Maďarsko
Adresa Baross utca 232/A, 1162 Budapešt, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.