Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47088613・Rozvojová 2, 04011 Košice - mestská časť Juh・Založené 2013
Obrat 2025
1,65 mil. €
+14 %Zisk 2025
181 tis. €
−25 %Aktíva
746 tis. €
−5,0 %Vlastný kapitál
599 tis. €
+33 %Zadlženosť
19,7 %
−23 ppHrubá marža
25,9 %
−6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,0 %
−5,6 ppZisk / výnosy
ROA
24,3 %
−6,3 ppRentabilita aktív
ROE
30,3 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,08
+124 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
230 tis. €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
570 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 689 tis. € | 926 tis. € | 1,44 mil. € | 1,65 mil. € |
| Pridaná hodnota | 347 tis. € | 392 tis. € | 472 tis. € | 428 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 689 tis. € | 946 tis. € | 1,45 mil. € | 1,65 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 171 tis. € | 190 tis. € | 240 tis. € | 181 tis. € |
| Daň z príjmov | 49 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € | 49 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 49 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 602 tis. € | 751 tis. € | 786 tis. € | 746 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 72 tis. € | 58 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 50 tis. € | 72 tis. € | 58 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 326 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 550 tis. € | 680 tis. € | 728 tis. € | 709 tis. € |
| Zásoby | 166 € | 60 € | 62 € | 113 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 80 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 240 tis. € | 502 tis. € | 530 tis. € | 450 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 230 tis. € | 178 tis. € | 198 tis. € | 259 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 6 260 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 602 tis. € | 751 tis. € | 786 tis. € | 746 tis. € |
| Vlastné imanie | 478 tis. € | 566 tis. € | 450 tis. € | 599 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 600 € |
| HV minulých rokov | 300 tis. € | 369 tis. € | 204 tis. € | 411 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 171 tis. € | 190 tis. € | 240 tis. € | 181 tis. € |
| Záväzky | 124 tis. € | 185 tis. € | 335 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 1 610 € |
| Krátkodobé záväzky | 93 tis. € | 154 tis. € | 320 tis. € | 139 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 11 tis. € | 7 855 € | 3 946 € | 6 203 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Tichá 44, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Za štadiónom 7134/19, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Tichá 44, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Ružínska 5, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Za štadiónom 7134/19, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Tichá 44, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Tichá 44, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Ružínska 5, 04011 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.