Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47088796・Súvoz 1/1594, 911 01 Trenčín・Založené 2013
Obrat 2024
202 tis. €
−25 %Zisk 2024
4 067 €
+114 %Aktíva
87 tis. €
+46 %Vlastný kapitál
−118 tis. €
+3,3 %Zadlženosť
235,2 %
−69 ppHrubá marža
49,3 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
+53 ppRentabilita aktív
ROE
-3,4 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 102 €
+117 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,3 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−106 tis. €
+4,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 334 tis. € | 342 tis. € | 269 tis. € | 202 tis. € |
| Pridaná hodnota | 114 tis. € | 140 tis. € | 98 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 335 tis. € | 344 tis. € | 270 tis. € | 202 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | 21 tis. € | −29 tis. € | 4 067 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 418 € | 0 € | 1 035 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 57 tis. € | 71 tis. € | 60 tis. € | 87 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 946 € | 4 475 € | 2 258 € | 39 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 946 € | 4 475 € | 2 258 € | 39 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 67 tis. € | 58 tis. € | 87 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 29 tis. € | 36 tis. € | 19 tis. € | 42 tis. € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 57 tis. € | 71 tis. € | 60 tis. € | 87 tis. € |
| Vlastné imanie | −114 tis. € | −93 tis. € | −122 tis. € | −118 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −86 tis. € | −119 tis. € | −98 tis. € | −127 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | 21 tis. € | −29 tis. € | 4 067 € |
| Záväzky | 171 tis. € | 164 tis. € | 182 tis. € | 205 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 336 € | 5 345 € | 4 492 € | 3 546 € |
| Krátkodobé záväzky | 157 tis. € | 151 tis. € | 168 tis. € | 193 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 7 308 € | 7 645 € | 9 090 € | 8 814 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Štvrť SNP 132/31, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Lánska 947/81, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kubranská 244, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Štvrť SNP 132/31, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Kubranská 155/244, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kubranská 155/244, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Štvrť SNP 132/31, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Kubranská 155/244, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Štvrť SNP 132/31, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Lánska 947/81, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kubranská 244, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.