Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47089768・Chalúpkova 341/34, 08005 Prešov・Založené 2013
Obrat 2024
169 tis. €
+374 %Zisk 2024
1 617 €
−77 %Aktíva
49 tis. €
+130 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+11 %Zadlženosť
66,0 %
+37 ppHrubá marža
19,2 %
−4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
−44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 204 €
−47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
61,5 %
+50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
99,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 572 € | 23 tis. € | 36 tis. € | 169 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 627 € | 5 812 € | 8 565 € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 572 € | 23 tis. € | 36 tis. € | 169 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 434 € | 4 564 € | 6 959 € | 1 617 € |
| Daň z príjmov | 61 € | 582 € | 899 € | 2 587 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 417 € | 16 tis. € | 21 tis. € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 244 € | 5 581 € | 4 519 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 244 € | 5 581 € | 4 519 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 417 € | 13 tis. € | 16 tis. € | 45 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 923 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 215 € | 1 700 € | 3 367 € | 9 418 € |
| Finančné účty | 5 202 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 417 € | 16 tis. € | 21 tis. € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 619 € | 8 184 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 815 € | −1 502 € | 2 834 € | 9 643 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 434 € | 4 564 € | 6 959 € | 1 617 € |
| Záväzky | 2 798 € | 7 335 € | 6 276 € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 76 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 643 € | 7 235 € | 6 106 € | 31 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 155 € | 100 € | 170 € | 1 482 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Valkovská 743/41, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vaľkovská 743/41, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Kvetná 32/5309, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vaľkovská 743/41, 08005 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.