Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VAPI, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47096195Palárikova 3382/40B, 022 01 ČadcaZaložené 2013

Obrat 2024

63 tis. €

+121 %
IČO
47096195
DIČ
2023742380
IČ DPH
SK2023742380, podľa §4, registrácia od utorok 14. mája 2013
Sídlo
VAPI, s.r.o.Palárikova 3382/40B 022 01 Čadca
Dátum vzniku
streda 27. marca 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/58717/L

Zisk 2024

−52 tis. €

−14 %

Aktíva

2,99 mil. €

+11 %

Vlastný kapitál

2,92 mil. €

+28 %

Zadlženosť

2,7 %

−13 pp

Hrubá marža

-57,7 %

+100 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−14 %
−595 €−1 856 €−3 315 €−4 855 €−1 624 €2 397 €−953 €−1 869 €−14 tis. €−46 tis. €−52 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+109 %
9 249 €8 612 €622 €0 €0 €3 600 €0 €0 €0 €28 tis. €59 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-83,9 %

+78 pp

Zisk / výnosy

ROA

-1,8 %

Rentabilita aktív

ROE

-1,8 %

+0,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,08

+280 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−51 tis. €

−12 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,9 %

−1,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 743 €

+102 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

45,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 249 €20148 612 €2015622 €20160 €20170 €20183 600 €20190 €202025 €20210 €202228 tis. €202363 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €28 tis. €59 tis. €
Pridaná hodnota−1 658 €−13 tis. €−45 tis. €−34 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti25 €0 €28 tis. €63 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 869 €−14 tis. €−46 tis. €−52 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok2,92 mil. €
  • Obežný majetok74 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie2,92 mil. €
  • Záväzky79 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom242 tis. €1,25 mil. €2,69 mil. €2,99 mil. €
Neobežný majetok213 tis. €1,21 mil. €2,58 mil. €2,92 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok213 tis. €1,21 mil. €2,58 mil. €2,92 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €47 tis. €114 tis. €74 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €37 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky8 989 €32 tis. €11 tis. €8 122 €
Finančné účty20 tis. €14 tis. €103 tis. €29 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky242 tis. €1,25 mil. €2,69 mil. €2,99 mil. €
Vlastné imanie211 tis. €770 tis. €2,27 mil. €2,92 mil. €
Základné imanie5 000 €−18 tis. €6 000 €6 000 €
HV minulých rokov−12 tis. €−14 tis. €−28 tis. €−74 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 869 €−14 tis. €−46 tis. €−52 tis. €
Záväzky31 tis. €483 tis. €420 tis. €79 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky20 tis. €262 tis. €399 tis. €69 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé11 tis. €11 tis. €11 tis. €11 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €55 €0 €0 €0 €0 €960 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

25 registrovaných činností

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s nájmomPlatné od piatok 5. novembra 2021
  • administratívne službyPlatné od streda 27. marca 2013
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromPlatné od streda 27. marca 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 27. marca 2013
  • fotografické službyPlatné od streda 27. marca 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 27. marca 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 27. marca 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 27. marca 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 27. marca 2013
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 27. marca 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 15. februára 2023

    Adresa Olešná 719, 02353 Olešná, Slovenská republika

  • Konateľutorok 24. augusta 2021 – piatok 10. januára 2025

    Adresa Raková 1567, 02351 Raková, Slovenská republika

  • Konateľstreda 27. marca 2013 – štvrtok 4. novembra 2021

    Adresa Raková 1567, 02351 Raková, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 13
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 11. januára 2025

    Adresa Malá 67/1C, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel16,67 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 11. januára 2025

    Adresa U Kľukov 33, 02311 Zákopčie, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. januára 2024

    Adresa Olešná 719, 02353 Olešná, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 000 EUR
  • Onecell, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 20. januára 2024 – piatok 10. januára 2025

    Adresa Malá 67/1C, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 000 EUR
  • Jozef ŠuríkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. novembra 2023 – piatok 19. januára 2024

    Adresa Olešná 719, 02353 Olešná, Slovenská republika

    Podiel37,5 %Vklad2 250 EUR
  • Onecell, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. novembra 2023 – piatok 19. januára 2024

    Adresa Malá 67/1C, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel62,5 %Vklad3 750 EUR
  • Jozef ŠuríkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 6. apríla 2023 – streda 8. novembra 2023

    Adresa Olešná 719, 02353 Olešná, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 500 EUR
  • Onecell, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 6. apríla 2023 – streda 8. novembra 2023

    Adresa Malá 67/1C, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad4 500 EUR
  • Jozef ŠuríkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 4. marca 2023 – streda 5. apríla 2023

    Adresa Olešná 719, 02353 Olešná, Slovenská republika

    Podiel12,5 %Vklad750 EUR
  • Onecell, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 4. marca 2023 – streda 5. apríla 2023

    Adresa Malá 67/1C, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel87,5 %Vklad5 250 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/58717/L
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
VAPI, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VAPI, s.r.o.

Palárikova 3382/40B, 022 01 Čadca

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.