Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47099283・Stožok 424, 96212 Detva・Založené 2013
Obrat 2025
740 tis. €
+8,8 %Zisk 2025
−3 529 €
−111 %Aktíva
317 tis. €
−7,7 %Vlastný kapitál
183 tis. €
−1,9 %Zadlženosť
42,1 %
−3,1 ppHrubá marža
54,2 %
−4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−5,0 ppZisk / výnosy
ROA
-1,1 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
-1,9 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,46
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
311 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1 234,7 %
+1 222 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
176 tis. €
+48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 333 tis. € | 593 tis. € | 680 tis. € | 740 tis. € |
| Pridaná hodnota | 223 tis. € | 347 tis. € | 398 tis. € | 401 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 333 tis. € | 593 tis. € | 680 tis. € | 740 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 589 € | 47 tis. € | 31 tis. € | −3 529 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 9 778 € | 4 640 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 9 778 € | 4 640 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 540 tis. € | 544 tis. € | 343 tis. € | 317 tis. € |
| Neobežný majetok | 243 tis. € | 165 tis. € | 80 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 243 tis. € | 165 tis. € | 80 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 297 tis. € | 378 tis. € | 263 tis. € | 297 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 170 tis. € | 170 tis. € | 170 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 184 € | 10 tis. € | 6 733 € | 5 629 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 295 tis. € | 198 tis. € | 86 tis. € | 122 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 € | 4 € | 4 € | 4 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 540 tis. € | 544 tis. € | 343 tis. € | 317 tis. € |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 203 tis. € | 187 tis. € | 183 tis. € |
| Základné imanie | 200 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 336 € | 336 € | 336 € | 336 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −44 tis. € | −44 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 589 € | 47 tis. € | 31 tis. € | −3 529 € |
| Záväzky | 384 tis. € | 341 tis. € | 155 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 18 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 256 tis. € | 273 tis. € | 144 tis. € | 121 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 125 tis. € | 65 tis. € | 10 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 213 € | 2 477 € | 1 053 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 1 140 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Jesenského 745/6, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 510/10, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Námestie mieru 1392/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1336/7, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 745/6, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 745/6, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 510/10, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 510/10, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jesenského 510/10, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Námestie mieru 1392/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1336/7, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.