Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47104384・Bottova 8122/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2013
Obrat 2024
3,02 mil. €
+52 %Zisk 2024
18 tis. €
−27 %Aktíva
915 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
29 tis. €
+160 %Zadlženosť
96,8 %
−2,4 ppHrubá marža
19,3 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
61,5 %
−156 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+2,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−9,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
179 tis. €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 729 tis. € | 1,89 mil. € | 1,99 mil. € | 3,02 mil. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 40 tis. € | 97 tis. € | 584 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 758 tis. € | 1,91 mil. € | 1,99 mil. € | 3,02 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 673 € | 434 € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 948 € | 2 009 € | 735 € | 4 771 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 948 € | 2 009 € | 735 € | 4 771 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 856 tis. € | 1,08 mil. € | 1,35 mil. € | 915 tis. € |
| Neobežný majetok | 69 tis. € | 46 tis. € | 37 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 69 tis. € | 46 tis. € | 37 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 785 tis. € | 1,03 mil. € | 1,31 mil. € | 761 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 154 tis. € | 171 tis. € | 261 tis. € | 199 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 588 tis. € | 772 tis. € | 905 tis. € | 394 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 88 tis. € | 142 tis. € | 168 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 454 € | 3 521 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 856 tis. € | 1,08 mil. € | 1,35 mil. € | 915 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 1 577 € | 11 tis. € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 7 815 € | −4 357 € | −19 tis. € | 5 712 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 673 € | 434 € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 836 tis. € | 1,08 mil. € | 1,33 mil. € | 886 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 37 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 2 384 € |
| Krátkodobé záväzky | 499 tis. € | 756 tis. € | 1,02 mil. € | 582 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 366 € | 1 106 € | 300 tis. € | 301 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Páričkova 1093/7, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Znievska 36, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Nad Laborcom 6, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 28, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Znievska 36, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Páričkova 1093/7, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Znievska 36, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Nad Laborcom 6, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 28, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Hustle, s. r. o.
Bottova 8122/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.