Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47106778・Hanácka 13, 821 04 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2025
3 727 €
+3,3 %Zisk 2025
3 095 €
+52 %Aktíva
7 222 €
+74 %Vlastný kapitál
9 016 €
+52 %Zadlženosť
-24,8 %
+18 ppHrubá marža
94,9 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
83,0 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
42,9 %
−6,3 ppRentabilita aktív
ROE
34,3 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-4,03
+86 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 439 €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 016 €
+110 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 030 € | 6 500 € | 3 609 € | 3 727 € |
| Pridaná hodnota | 509 € | 184 € | 2 493 € | 3 538 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 030 € | 6 500 € | 3 609 € | 3 727 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 316 € | 74 € | 2 036 € | 3 095 € |
| Daň z príjmov | 62 € | 13 € | 360 € | 344 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 254 € | 2 260 € | 4 143 € | 7 222 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 254 € | 2 260 € | 4 143 € | 7 222 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 254 € | 2 260 € | 4 143 € | 7 222 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 254 € | 2 260 € | 4 143 € | 7 222 € |
| Vlastné imanie | 3 811 € | 3 885 € | 5 922 € | 9 016 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 505 € | −1 189 € | −1 114 € | 921 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 316 € | 74 € | 2 036 € | 3 095 € |
| Záväzky | −1 557 € | −1 625 € | −1 779 € | −1 794 € |
| Dlhodobé záväzky | −1 636 € | −1 638 € | −1 638 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 79 € | 13 € | −141 € | −1 794 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.