Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47112077・Suchý riadok 1652/18, 90901 Skalica・Založené 2013
Obrat 2025
95 tis. €
−65 %Zisk 2025
−8 796 €
−21 554 %Aktíva
69 tis. €
−56 %Vlastný kapitál
31 tis. €
−22 %Zadlženosť
55,4 %
−19 ppHrubá marža
10,0 %
+2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,3 %
−9,3 ppZisk / výnosy
ROA
-12,8 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-28,7 %
−29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,53
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 836 €
−500 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-12,3 %
−110 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 571 tis. € | 686 tis. € | 274 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 68 tis. € | 82 tis. € | 21 tis. € | 9 447 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 571 tis. € | 686 tis. € | 274 tis. € | 95 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 313 € | 11 tis. € | 41 € | −8 796 € |
| Daň z príjmov | 1 510 € | 3 020 € | 1 920 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 506 tis. € | 514 tis. € | 155 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 23 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 23 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 483 tis. € | 475 tis. € | 129 tis. € | 56 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 193 tis. € | 410 tis. € | 82 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 290 tis. € | 65 tis. € | 48 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 506 tis. € | 514 tis. € | 155 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 23 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 313 € | 11 tis. € | 41 € | −8 796 € |
| Záväzky | 478 tis. € | 475 tis. € | 115 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 793 € | 1 245 € | 1 286 € | 1 316 € |
| Krátkodobé záväzky | 477 tis. € | 473 tis. € | 114 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Lúčky 1530/6, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1530/6, 90851 Holíč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.