Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47113596・Budovateľská 50, 08001 Prešov・Založené 2013
Obrat 2020
62 tis. €
−81 %Zisk 2020
−20 tis. €
−557 %Aktíva
580 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
68 tis. €
−23 %Zadlženosť
88,3 %
+5,8 ppHrubá marža
13,8 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-32,1 %
−33 ppZisk / výnosy
ROA
-3,4 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
-29,4 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,05
+4,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−20 tis. €
−445 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
298 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
59,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,12 mil. € | 1,55 mil. € | 325 tis. € | 62 tis. € |
| Pridaná hodnota | 96 tis. € | 38 tis. € | 60 tis. € | 8 583 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,12 mil. € | 1,55 mil. € | 335 tis. € | 62 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 72 tis. € | 5 594 € | 4 361 € | −20 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 1 534 € | 1 406 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 1 534 € | 1 406 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 254 tis. € | 397 tis. € | 501 tis. € | 580 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 235 € | 845 € | 455 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 235 € | 845 € | 455 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 254 tis. € | 395 tis. € | 500 tis. € | 580 tis. € |
| Zásoby | 60 tis. € | 19 tis. € | 64 tis. € | 88 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 193 tis. € | 298 tis. € | 422 tis. € | 488 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 740 € | 79 tis. € | 14 tis. € | 4 542 € |
| Časové rozlíšenie | 61 € | 76 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 254 tis. € | 397 tis. € | 501 tis. € | 580 tis. € |
| Vlastné imanie | 81 tis. € | 83 tis. € | 88 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 3 252 € | 73 tis. € | 78 tis. € | 83 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 72 tis. € | 5 594 € | 4 361 € | −20 tis. € |
| Záväzky | 174 tis. € | 314 tis. € | 413 tis. € | 513 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 21 € | 108 € | 183 € | 202 € |
| Krátkodobé záväzky | 155 tis. € | 189 tis. € | 255 tis. € | 282 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 26 tis. € | 57 tis. € | 130 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 18 tis. € | 98 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| Rezervy | 343 € | 1 212 € | 1 174 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
63 registrovaných činností
Adresa Chmeľov 29, 08215 Chmeľov, Slovenská republika
Adresa Chmeľov 29, 08215 Chmeľov, Slovenská republika
Adresa Chmeľov 29, 08215 Chmeľov, Slovenská republika
Adresa Slovjanska 32/2, 90400 Khust, Ukrajina
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.