Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47118067・Germánska 2205/11, 92705 Šaľa・Založené 2013
Obrat 2025
210 tis. €
+77 %Zisk 2025
26 tis. €
+92 %Aktíva
273 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
144 tis. €
+22 %Zadlženosť
47,1 %
+6,8 ppHrubá marža
44,2 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,6 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,7 %
+2,7 ppRentabilita aktív
ROE
18,3 %
+6,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,81
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
34 tis. €
+92 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
127 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 69 tis. € | 68 tis. € | 116 tis. € | 180 tis. € |
| Pridaná hodnota | 60 tis. € | 53 tis. € | 70 tis. € | 79 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 69 tis. € | 68 tis. € | 118 tis. € | 210 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 827 € | 4 898 € | 3 738 € | 7 104 € |
| Daň z príjmov splatná | 7 827 € | 4 898 € | 3 738 € | 7 104 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 148 tis. € | 142 tis. € | 198 tis. € | 273 tis. € |
| Neobežný majetok | 51 tis. € | 41 tis. € | 82 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 32 tis. € | 80 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 10 tis. € | 8 333 € | 1 667 € | 35 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 96 tis. € | 101 tis. € | 115 tis. € | 198 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 46 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 23 tis. € | 41 tis. € | 61 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 439 € | 925 € | 470 € | 2 374 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 148 tis. € | 142 tis. € | 198 tis. € | 273 tis. € |
| Vlastné imanie | 97 tis. € | 104 tis. € | 118 tis. € | 144 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 63 tis. € | 81 tis. € | 99 tis. € | 113 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € |
| Záväzky | 51 tis. € | 38 tis. € | 80 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 39 tis. € | 31 tis. € | 67 tis. € | 58 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 7 091 € | 12 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Germánska 2205/11, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľovská 829/4, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Germánska 2205/11, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kráľovská 829/4, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.