Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47121173・Ochodnica 129, 023 35 Ochodnica・Založené 2013
Obrat 2025
9 085 €
+383 %Zisk 2025
1 299 €
+122 %Aktíva
13 tis. €
+125 %Vlastný kapitál
6 927 €
+23 %Zadlženosť
48,6 %
+43 ppHrubá marža
39,2 %
+296 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,3 %
+322 ppZisk / výnosy
ROA
9,6 %
+106 ppRentabilita aktív
ROE
18,8 %
+122 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
−93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 639 €
+130 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,7 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
841 €
−85 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 094 € | 8 295 € | 1 880 € | 9 085 € |
| Pridaná hodnota | 1 711 € | 3 619 € | −4 837 € | 3 557 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 094 € | 8 295 € | 1 880 € | 9 085 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 454 € | 3 033 € | −5 789 € | 1 299 € |
| Daň z príjmov | 257 € | 537 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 12 tis. € | 5 996 € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 6 086 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 6 086 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 12 tis. € | 5 996 € | 7 402 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 115 € | 2 416 € | 0 € | 150 € |
| Finančné účty | 9 135 € | 9 569 € | 5 996 € | 7 252 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 12 tis. € | 5 996 € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 384 € | 11 tis. € | 5 628 € | 6 927 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 680 € | 3 061 € | 5 942 € | 153 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 454 € | 3 033 € | −5 789 € | 1 299 € |
| Záväzky | 1 866 € | 568 € | 368 € | 6 561 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 866 € | 568 € | 368 € | 6 561 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Ochodnica 129, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 129, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Baničova 3388/1, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 129, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.