Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47123877・Hálova 20, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−730 €
−15 %Aktíva
9 871 €
−1,8 %Vlastný kapitál
8 021 €
−8,3 %Zadlženosť
18,7 %
+5,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-7,4 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
-9,1 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,34
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−390 €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-87,2 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 021 €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-51,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 300 € | 0 € | 216 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −513 € | −713 € | −614 € | −257 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 300 € | 0 € | 618 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −444 € | −797 € | −636 € | −730 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 9 871 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 9 871 € |
| Zásoby | 2 306 € | 2 306 € | 1 939 € | 1 939 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 497 € | 6 511 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 783 € | 1 493 € | 8 111 € | 7 932 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 9 871 € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 9 386 € | 8 751 € | 8 021 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 343 € | 4 898 € | 4 101 € | 3 466 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −444 € | −797 € | −636 € | −730 € |
| Záväzky | 402 € | 924 € | 1 299 € | 1 850 € |
| Dlhodobé záväzky | 42 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 360 € | 402 € | 999 € | 1 850 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 300 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Hálova 20, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Konštantína Čulena 6305/7, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Hálova 20, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hálova 20, 85101 Bratislava - mestká časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Konštantína Čulena 6305/7, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
NVI corporation s. r. o.
Hálova 20, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.