Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47136804・Kukučínova 5792/49, 92901 Dunajská Streda・Založené 2013
Obrat 2025
26 tis. €
−64 %Zisk 2025
2 651 €
+195 %Aktíva
28 tis. €
−3,1 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+13 %Zadlženosť
20,4 %
−12 ppHrubá marža
12,1 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,1 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
9,4 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
11,9 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,72
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 991 €
+262 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
+63 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 40 tis. € | 73 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 261 € | 1 367 € | −1 717 € | 3 172 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 40 tis. € | 73 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −60 € | 1 135 € | −2 805 € | 2 651 € |
| Daň z príjmov | 201 € | 169 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 48 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 47 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 28 tis. € | 46 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Finančné účty | 747 € | 1 076 € | 1 573 € | 671 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 48 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −55 tis. € | −55 tis. € | −54 tis. € | −56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −60 € | 1 135 € | −2 805 € | 2 651 € |
| Záväzky | 8 795 € | 26 tis. € | 9 280 € | 5 732 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 795 € | 26 tis. € | 9 280 € | 5 732 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Rue Lafayette 219, 13680 Lançon-Provence, Francúzska republika
Adresa Chez Mme et M.Sissoko, rue Lafayette 219, 13680 Lancon – Provence, Francúzska republika
Adresa Rue Lafayette 219, 13680 Lançon-Provence, Francúzska republika
Adresa Cours Mirabeau 67, 13100 Aix en Provence, Francúzska republika
Adresa Chez Mme et M.Sissoko, rue Lafayette 219, 13680 Lancon – Provence, Francúzska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
MOREUS Slovakia s. r. o.
Kukučínova 5792/49, 92901 Dunajská Streda
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.