Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47137380・Záhradná 2448/3, 09301 Vranov nad Topľou・Založené 2013
Obrat 2025
718 tis. €
−20 %Zisk 2025
112 tis. €
+20 %Aktíva
2,8 mil. €
+93 %Vlastný kapitál
1,39 mil. €
+133 %Zadlženosť
50,5 %
−8,5 ppHrubá marža
24,5 %
−3,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,6 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
4,0 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
8,0 %
−7,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,12
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
112 tis. €
−6,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,22 mil. €
+225 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,18 mil. € | 967 tis. € | 891 tis. € | 718 tis. € |
| Pridaná hodnota | 284 tis. € | 290 tis. € | 252 tis. € | 176 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,18 mil. € | 968 tis. € | 893 tis. € | 718 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 125 tis. € | 96 tis. € | 93 tis. € | 112 tis. € |
| Daň z príjmov | 35 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,22 mil. € | 1,34 mil. € | 1,45 mil. € | 2,8 mil. € |
| Neobežný majetok | 454 tis. € | 438 tis. € | 359 tis. € | 499 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 454 tis. € | 438 tis. € | 359 tis. € | 499 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 766 tis. € | 900 tis. € | 1,09 mil. € | 2,31 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 694 tis. € | 881 tis. € | 1,09 mil. € | 1,86 mil. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 19 tis. € | 3 102 € | 450 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,22 mil. € | 1,34 mil. € | 1,45 mil. € | 2,8 mil. € |
| Vlastné imanie | 407 tis. € | 502 tis. € | 596 tis. € | 1,39 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 272 tis. € | 397 tis. € | 492 tis. € | 1,27 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 125 tis. € | 96 tis. € | 93 tis. € | 112 tis. € |
| Záväzky | 813 tis. € | 836 tis. € | 857 tis. € | 1,41 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 570 tis. € | 620 tis. € | 719 tis. € | 1,09 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 244 tis. € | 215 tis. € | 138 tis. € | 329 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Záhradná 2448/3, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2448/3, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2448/3, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2448/3, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.