Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47141379・Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−2 136 €
+79 %Aktíva
5 984 €
−35 %Vlastný kapitál
5 816 €
−27 %Zadlženosť
2,8 %
−10 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-35,7 %
+78 ppRentabilita aktív
ROE
-36,7 %
+94 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
35,62
+364 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 136 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 816 €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 122 tis. € | 119 tis. € | 44 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 17 tis. € | −1 026 € | −2 135 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 122 tis. € | 59 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 906 € | 1 220 € | −10 tis. € | −2 136 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 93 tis. € | 93 tis. € | 9 145 € | 5 984 € |
| Neobežný majetok | 3 468 € | 18 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 468 € | 18 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 90 tis. € | 75 tis. € | 9 145 € | 5 984 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 79 € | 4 027 € | 1 500 € | 0 € |
| Finančné účty | 90 tis. € | 71 tis. € | 7 645 € | 5 984 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 93 tis. € | 93 tis. € | 9 145 € | 5 984 € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 30 tis. € | 7 953 € | 5 816 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −32 tis. € | −26 tis. € | −25 tis. € | −35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 906 € | 1 220 € | −10 tis. € | −2 136 € |
| Záväzky | 64 tis. € | 63 tis. € | 1 192 € | 168 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 64 tis. € | 62 tis. € | 1 192 € | 168 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 219 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Niklová 1333/7, 04017 Košice - mestská časť Barca, Slovenská republika
Adresa Niklová 1333/7, 04017 Košice - mestská časť Barca, Slovenská republika
Adresa Dyjákovice 273, 67126 Dyjákovice, Česká republika
Adresa Zápská 79/15, 19600 Praha, Česká republika
Adresa Šumavská 1094/3, 12000 Praha, Česká republika
Adresa D. Štubňu 10, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Heleny Malířové 273/18, 16000 Praha, Česká republika
Adresa Modřanská 621/72, 14300 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
XENEO SLOVAKIA, s. r. o. v likvidácii
Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.