Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47157411・Geologická 11883/1E, 821 06 Bratislava-Podunajské Biskupice・Založené 2013
Obrat 2025
28 tis. €
+0,4 %Zisk 2025
5 402 €
+174 %Aktíva
28 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
26 tis. €
+26 %Zadlženosť
5,3 %
+2,0 ppHrubá marža
33,4 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,2 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
19,4 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
20,5 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,85
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 402 €
+130 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 803 € | 4 709 € | 5 928 € | 9 400 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 562 € | 1 355 € | 1 973 € | 5 402 € |
| Daň z príjmov | 307 € | 263 € | 372 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 245 € | 1 999 € | 2 825 € | 4 060 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 562 € | 1 355 € | 1 973 € | 5 402 € |
| Záväzky | 608 € | 539 € | 722 € | 1 476 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 608 € | 539 € | 722 € | 1 476 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Geologická 11883/1E, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Geologická 11883/1E, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
HEMI Accounting, s.r.o.
Geologická 11883/1E, 821 06 Bratislava-Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.