Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47158182・Horská 3303/29, 909 01 Skalica・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−340 €
−118 %Aktíva
12 tis. €
−6,8 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−2,9 %Zadlženosť
2,9 %
−3,9 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,9 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-3,0 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,01
+132 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−2,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−12 tis. €
+1,3 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 5 379 € | 5 754 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −1 121 € | 2 254 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 5 379 € | 5 754 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −1 121 € | 1 914 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 694 € | 694 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 9 463 € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 9 651 € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 772 € | 5 772 € | 4 651 € | 6 565 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −1 121 € | 1 914 € | −340 € |
| Záväzky | 506 € | 506 € | 846 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 506 € | 506 € | 846 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Horská 3303/29, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Mallého 1086/4, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Alej 575, 90841 Šaštín-Stráže, Slovenská republika
Adresa Horská 3303/29, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Mallého 1086/4, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Alej 575, 90841 Šaštín-Stráže, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.