Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47159791・Gaštanová 3089/50, 01007 Žilina・Založené 2013
Obrat 2025
18 tis. €
−28 %Zisk 2025
3 112 €
+63 %Aktíva
14 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
9 905 €
+46 %Zadlženosť
28,5 %
−8,6 ppHrubá marža
21,1 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,8 %
+9,9 ppZisk / výnosy
ROA
22,5 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
31,4 %
+3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,51
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 463 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 905 €
+46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 056 € | 819 € | 2 508 € | 3 691 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 307 € | 433 € | 1 908 € | 3 112 € |
| Daň z príjmov | 54 € | 76 € | 356 € | 351 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 13 tis. € | 8 160 € | 4 475 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 8 € | 49 € |
| Finančné účty | 6 019 € | 1 056 € | 2 631 € | 9 333 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 453 € | 4 886 € | 6 793 € | 9 905 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 058 € | −766 € | −355 € | 1 458 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 307 € | 433 € | 1 908 € | 3 112 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 9 156 € | 4 006 € | 3 952 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 9 156 € | 4 006 € | 3 952 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Gaštanová 3089/50, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 3376/47, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gaštanova 3089/50, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jarná 2604/8, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jarná 2604/8, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 3376/47, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gaštanova 3089/50, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.