Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47167432・Zelená 10, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2013
Obrat 2025
391 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
164 tis. €
−13 %Aktíva
1,12 mil. €
+11 %Vlastný kapitál
759 tis. €
+13 %Zadlženosť
32,4 %
−1,6 ppHrubá marža
88,5 %
+3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,8 %
−6,0 ppZisk / výnosy
ROA
14,6 %
−3,9 ppRentabilita aktív
ROE
21,6 %
−6,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
47,42
+195 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
207 tis. €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
472 tis. €
−1,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 373 tis. € | 504 tis. € | 329 tis. € | 381 tis. € |
| Pridaná hodnota | 313 tis. € | 406 tis. € | 281 tis. € | 337 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 383 tis. € | 504 tis. € | 391 tis. € | 391 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 184 tis. € | 225 tis. € | 187 tis. € | 164 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 932 € | 58 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 518 tis. € | 613 tis. € | 1,01 mil. € | 1,12 mil. € |
| Neobežný majetok | 176 tis. € | 104 tis. € | 503 tis. € | 640 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 176 tis. € | 104 tis. € | 63 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 440 tis. € | 440 tis. € |
| Obežný majetok | 342 tis. € | 508 tis. € | 511 tis. € | 482 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 015 € | 2 015 € | 28 tis. € | −292 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 224 tis. € | 199 tis. € | 171 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 518 tis. € | 613 tis. € | 1,01 mil. € | 1,12 mil. € |
| Vlastné imanie | 394 tis. € | 483 tis. € | 670 tis. € | 759 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −43 tis. € | 5 121 € | 230 tis. € | 342 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 184 tis. € | 225 tis. € | 187 tis. € | 164 tis. € |
| Záväzky | 124 tis. € | 130 tis. € | 345 tis. € | 363 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 37 tis. € | 26 tis. € | 10 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 104 tis. € | 32 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 302 tis. € | 247 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Družstevná 1625/22, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Krajná 17137/7A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Šachorová 10489/32, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Potočná 135/4, 90082 Blatné, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 430/24, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vyšná Rybnica 142, 07242 Vyšná Rybnica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1625/22, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Potočná 135/4, 90082 Blatné, Slovenská republika
Adresa Vyšná Rybnica 142, 07242 Vyšná Rybnica, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 430/24, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
DH+ services s.r.o.
Zelená 10, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.