Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47168439・Marxova 793/7, 90848 Kopčany・Založené 2013
Obrat 2025
35 tis. €
+157 %Zisk 2025
3 475 €
+85 %Aktíva
16 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
7 926 €
+78 %Zadlženosť
51,9 %
−26 ppHrubá marža
12,4 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,9 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
21,1 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
43,8 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,93
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 909 €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
−6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 926 €
+78 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 496 € | 13 tis. € | 14 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 852 € | 1 167 € | 2 686 € | 4 343 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 496 € | 13 tis. € | 14 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 083 € | 995 € | 1 877 € | 3 475 € |
| Daň z príjmov | 191 € | 172 € | 406 € | 434 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 191 € | 12 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 191 € | 12 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 167 € | 6 802 € | 5 013 € |
| Finančné účty | 6 191 € | 8 950 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 191 € | 12 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 579 € | 2 574 € | 4 451 € | 7 926 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 504 € | −3 421 € | −2 426 € | −549 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 083 € | 995 € | 1 877 € | 3 475 € |
| Záväzky | 4 612 € | 9 543 € | 15 tis. € | 8 545 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 612 € | 9 543 € | 15 tis. € | 8 545 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Marxova 793/7, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Adresa Marxova 793/7, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.