Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47168609・Dvořákovo nábrežie 4A, 81102 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2023
0 €
Zisk 2023
0 €
+100 %Aktíva
386 €
+0,0 %Vlastný kapitál
−375 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
97 194,6 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
0,0 %
+16 745 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
−375 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−386 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −35 tis. € | −6 608 € | −239 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −38 tis. € | −6 887 € | −65 tis. € | 0 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 849 € | 720 € | 386 € | 386 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 830 € | 701 € | 386 € | 386 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 793 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 037 € | 701 € | 386 € | 386 € |
| Časové rozlíšenie | 19 € | 19 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 849 € | 720 € | 386 € | 386 € |
| Vlastné imanie | 7 607 € | −310 tis. € | −375 tis. € | −375 tis. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| HV minulých rokov | 31 tis. € | −320 tis. € | −327 tis. € | −391 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −38 tis. € | −6 887 € | −65 tis. € | 0 € |
| Záväzky | 242 € | 311 tis. € | 375 tis. € | 375 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 242 € | 311 tis. € | 375 tis. € | 375 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Dvořákovo nábrežie 7529/4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 7529/4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rovinka 1377, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 4A, 81102 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 4A, 81102 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 7529/4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 7529/4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dvořákovo nábrežie 4A, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.