Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47169320・Maxima Gorkého 5112, 984 01 Lučenec・Založené 2013
Obrat 2025
157 tis. €
+123 %Zisk 2025
16 tis. €
+8 888 %Aktíva
78 tis. €
+124 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+95 %Zadlženosť
58,0 %
+6,3 ppHrubá marža
18,4 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,1 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
20,4 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
48,7 %
+50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,34
−4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+2 433 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,4 %
−104 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+72 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 92 tis. € | 70 tis. € | 156 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 12 tis. € | 7 862 € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 104 tis. € | 92 tis. € | 70 tis. € | 157 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 982 € | 4 520 € | −181 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 840 € | 814 € | 960 € | 3 825 € |
| Daň z príjmov splatná | 840 € | 814 € | 960 € | 3 825 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 78 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 732 € | 1 224 € | 0 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 732 € | 1 224 € | 0 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 2 243 € | 634 € | 676 € | 324 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 715 € | 2 588 € | 1 515 € | 1 256 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € | 60 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 140 € | 150 € | 145 € | 228 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 78 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 424 € | 723 € | 949 € | 949 € |
| HV minulých rokov | 997 € | 6 680 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 982 € | 4 520 € | −181 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 16 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 53 € | 71 € | 89 € | 107 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 849 € | 6 047 € | 14 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 9 750 € | 6 750 € | 3 750 € | 19 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Ulica osloboditeľov 2849/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Ulica osloboditeľov 2849/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.