Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

STAVPIES, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47170361Rudina 207, 02331 RudinaZaložené 2013

Obrat 2025

39 tis. €

−21 %
IČO
47170361
DIČ
2023772069
IČ DPH
Sídlo
STAVPIES, s.r.o.Rudina 207 02331 Rudina
Dátum vzniku
sobota 18. mája 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/59104/L

Zisk 2025

2 756 €

+167 %

Aktíva

78 tis. €

−5,4 %

Vlastný kapitál

22 tis. €

+14 %

Zadlženosť

71,4 %

−4,8 pp

Hrubá marža

22,0 %

−3,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+167 %
1 437 €1 947 €1 501 €1 769 €439 €299 €3 419 €679 €1 782 €211 €1 031 €2 756 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−21 %
10 tis. €24 tis. €17 tis. €18 tis. €13 tis. €25 tis. €39 tis. €35 tis. €27 tis. €30 tis. €50 tis. €39 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,1 %

+5,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,5 %

+2,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

12,3 %

+7,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,19

−7,1 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 364 €

+145 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

18,1 %

−6,7 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

10 tis. €

−40 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

10 tis. €201424 tis. €201517 tis. €201618 tis. €201713 tis. €201825 tis. €201939 tis. €202035 tis. €202127 tis. €202230 tis. €202350 tis. €202439 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru27 tis. €30 tis. €50 tis. €39 tis. €
Pridaná hodnota6 431 €12 tis. €13 tis. €8 566 €
Výnosy z hospodárskej činnosti27 tis. €30 tis. €50 tis. €39 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 782 €211 €1 031 €2 756 €
Daň z príjmov0 €37 €340 €608 €

Aktíva

  • Neobežný majetok12 tis. €
  • Obežný majetok66 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie22 tis. €
  • Záväzky56 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom67 tis. €82 tis. €83 tis. €78 tis. €
Neobežný majetok5 352 €12 tis. €2 313 €12 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok5 352 €12 tis. €2 313 €12 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok61 tis. €69 tis. €80 tis. €66 tis. €
Zásoby3 912 €0 €4 628 €16 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky52 tis. €33 tis. €61 tis. €30 tis. €
Finančné účty5 120 €37 tis. €15 tis. €21 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky67 tis. €82 tis. €83 tis. €78 tis. €
Vlastné imanie18 tis. €19 tis. €20 tis. €22 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov11 tis. €13 tis. €13 tis. €14 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 782 €211 €1 031 €2 756 €
Záväzky48 tis. €63 tis. €63 tis. €56 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky48 tis. €63 tis. €63 tis. €56 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €117 €80 €604 €120 €0 €37 €340 €608 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Čistenie kanalizačných systémovPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľovPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 18. mája 2013
  • Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekPlatné od sobota 18. mája 2013
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od sobota 18. mája 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 18. mája 2013

    Adresa Rudina 207, 02331 Rudina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 18. mája 2013

    Adresa Rudina 207, 02331 Rudina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/59104/L
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
STAVPIES, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

STAVPIES, s.r.o.

Rudina 207, 02331 Rudina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.