Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VLASR, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47178124Krušovská 1831/B, 955 01 TopoľčanyZaložené 2013

Obrat 2024

50 tis. €

+0,2 %
IČO
47178124
DIČ
2023782508
IČ DPH
Sídlo
VLASR, s.r.o.Krušovská 1831/B 955 01 Topoľčany
Dátum vzniku
streda 29. mája 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/34360/N

Zisk 2024

−8 115 €

−55 %

Aktíva

7 474 €

−35 %

Vlastný kapitál

339 €

−86 %

Zadlženosť

95,5 %

+17 pp

Hrubá marža

40,2 %

+4,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−55 %
−3 191 €−2 179 €1 015 €2 863 €−30 tis. €−25 tis. €−4 574 €−15 tis. €−10 tis. €−5 239 €−8 115 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+0,1 %
27 tis. €25 tis. €26 tis. €21 tis. €30 tis. €46 tis. €44 tis. €33 tis. €35 tis. €50 tis. €50 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-16,4 %

−5,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

-108,6 %

−63 pp

Rentabilita aktív

ROE

-2 393,8 %

−2 180 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,92

−28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−7 775 €

−48 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-4,4 %

−4,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

3 589 €

−50 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

27 tis. €201425 tis. €201526 tis. €201621 tis. €201730 tis. €201846 tis. €201948 tis. €202045 tis. €202141 tis. €202250 tis. €202350 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru33 tis. €35 tis. €50 tis. €50 tis. €
Pridaná hodnota6 005 €13 tis. €18 tis. €20 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €41 tis. €50 tis. €50 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−15 tis. €−10 tis. €−5 239 €−8 115 €
Daň z príjmov0 €0 €0 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok7 474 €

Pasíva

  • Vlastné imanie339 €
  • Záväzky7 135 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom10 tis. €9 201 €12 tis. €7 474 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok10 tis. €9 201 €12 tis. €7 474 €
Zásoby3 624 €3 786 €2 867 €2 904 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 959 €4 470 €3 817 €3 824 €
Finančné účty2 792 €945 €4 819 €746 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky10 tis. €9 201 €12 tis. €7 474 €
Vlastné imanie906 €2 693 €2 454 €339 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−65 tis. €−80 tis. €−90 tis. €−96 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−15 tis. €−10 tis. €−5 239 €−8 115 €
Záväzky9 469 €6 508 €9 049 €7 135 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky9 469 €6 508 €4 299 €3 885 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €4 750 €3 250 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Pánske, dámske a detské kaderníctvoPlatné od utorok 24. apríla 2018
  • Poskytovanie služieb - obsluha kotolnePlatné od utorok 24. apríla 2018
  • Administratívne službyPlatné od streda 29. mája 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 29. mája 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 29. mája 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyPlatné od streda 29. mája 2013
  • Počítačové službyPlatné od streda 29. mája 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 29. mája 2013
  • Textilná výrobaPlatné od streda 29. mája 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od streda 29. mája 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 29. mája 2013

    Adresa Imricha Madácha 2796/10, 94501 Komárno, Slovenská republika

  • Konateľod streda 29. mája 2013

    Adresa Imricha Madácha 2796/10, 94501 Komárno, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 29. mája 2013

    Adresa Imricha Madácha 2796/10, 94501 Komárno, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/34360/N
Hlavná činnosť
Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
VLASR, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VLASR, s.r.o.

Krušovská 1831/B, 955 01 Topoľčany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.