Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Production control, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47186828Stránske 409, 01313 StránskeZaložené 2013

Obrat 2025

62 tis. €

+17 %
IČO
47186828
DIČ
2023783993
IČ DPH
SK2023783993, podľa §4, registrácia od streda 9. októbra 2013
Sídlo
Production control, s.r.o.Stránske 409 01313 Stránske
Dátum vzniku
sobota 1. júna 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/59223/L

Zisk 2025

5 347 €

+13 %

Aktíva

104 tis. €

−9,1 %

Vlastný kapitál

74 tis. €

+7,8 %

Zadlženosť

29,0 %

−11 pp

Hrubá marža

66,2 %

−0,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+13 %
8 531 €3 250 €7 600 €6 553 €6 231 €4 334 €5 491 €4 557 €3 673 €6 828 €4 747 €5 347 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+17 %
51 tis. €49 tis. €53 tis. €60 tis. €55 tis. €50 tis. €49 tis. €49 tis. €49 tis. €56 tis. €53 tis. €62 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

8,6 %

−0,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,1 %

+1,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

7,2 %

+0,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,05

−5,7 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 347 €

−6,3 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

0,0 %

−17 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

944 €

−53 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

1,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

51 tis. €201449 tis. €201554 tis. €201660 tis. €201755 tis. €201850 tis. €201949 tis. €202049 tis. €202149 tis. €202256 tis. €202353 tis. €202462 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru49 tis. €56 tis. €53 tis. €62 tis. €
Pridaná hodnota23 tis. €28 tis. €36 tis. €41 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti49 tis. €56 tis. €53 tis. €62 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 673 €6 828 €4 747 €5 347 €
Daň z príjmov691 €1 766 €960 €0 €
Daň z príjmov splatná691 €1 766 €960 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok84 tis. €
  • Obežný majetok19 tis. €
  • Časové rozlíšenie766 €

Pasíva

  • Vlastné imanie74 tis. €
  • Záväzky30 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom63 tis. €69 tis. €115 tis. €104 tis. €
Neobežný majetok60 tis. €60 tis. €94 tis. €84 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok60 tis. €60 tis. €94 tis. €84 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok2 720 €9 014 €19 tis. €19 tis. €
Zásoby5 €3 €9 €8 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 205 €3 800 €3 €420 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty1 510 €5 211 €19 tis. €19 tis. €
Časové rozlíšenie16 €18 €775 €766 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky63 tis. €69 tis. €115 tis. €104 tis. €
Vlastné imanie57 tis. €64 tis. €69 tis. €74 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania515 €515 €515 €515 €
HV minulých rokov48 tis. €51 tis. €58 tis. €63 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 673 €6 828 €4 747 €5 347 €
Záväzky5 753 €5 220 €46 tis. €30 tis. €
Dlhodobé záväzky622 €698 €20 tis. €6 797 €
Krátkodobé záväzky2 957 €4 348 €17 tis. €18 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci2 000 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €8 002 €4 573 €
Rezervy174 €174 €200 €446 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 414 €1 257 €2 315 €2 010 €1 753 €1 323 €1 057 €834 €691 €1 766 €960 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie825,72 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 1. júna 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 1. júna 2013
  • počítačové službyPlatné od sobota 1. júna 2013
  • reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 1. júna 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 1. júna 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 1. júna 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od sobota 1. júna 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 1. júna 2013

    Adresa Stránske 409, 01313 Stránske, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 1. júna 2013

    Adresa Stránske 409, 01313 Stránske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/59223/L
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Production control, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Production control, s.r.o.

Stránske 409, 01313 Stránske

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.