Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47187034・Šiancova 191/4, 08501 Bardejov・Založené 2013
Obrat 2025
69 tis. €
+15 %Zisk 2025
43 tis. €
−3,5 %Aktíva
543 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
171 tis. €
+34 %Zadlženosť
68,5 %
−5,0 ppHrubá marža
89,6 %
−3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
62,2 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
25,1 %
−9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,17
−71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
−9,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
−61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € | 69 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 013 € | 12 tis. € | 7 955 € | 4 810 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 275 tis. € | 424 tis. € | 483 tis. € | 543 tis. € |
| Neobežný majetok | 165 tis. € | 258 tis. € | 372 tis. € | 474 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 165 tis. € | 258 tis. € | 372 tis. € | 474 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 110 tis. € | 166 tis. € | 111 tis. € | 69 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € | 63 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 126 tis. € | 72 tis. € | 6 083 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 275 tis. € | 424 tis. € | 483 tis. € | 543 tis. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 83 tis. € | 128 tis. € | 171 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 449 € | 34 tis. € | 78 tis. € | 123 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 235 tis. € | 340 tis. € | 355 tis. € | 372 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 220 tis. € | 320 tis. € | 340 tis. € | 340 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Pod Šibeňou horou 1552/36, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Pod Šibeňou horou 1552/36, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Pod Šibeňou Horou 1552/36, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Pod Šibeňou horou 1552/36, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Pod Šibeňou Horou 1552/36, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.