Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47193069・Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa・Založené 2013
Obrat 2025
150 tis. €
−6,7 %Zisk 2025
−723 €
+92 %Aktíva
90 tis. €
−7,3 %Vlastný kapitál
2 474 €
−23 %Zadlženosť
97,2 %
+0,5 ppHrubá marža
24,8 %
+6,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,8 %
+8,5 ppRentabilita aktív
ROE
-29,2 %
+252 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,82
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
237 €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
405,1 %
+417 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−11 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 58 tis. € | 129 tis. € | 157 tis. € | 149 tis. € |
| Pridaná hodnota | −81 tis. € | 2 193 € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 146 tis. € | 198 tis. € | 161 tis. € | 150 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 22 tis. € | −8 986 € | −723 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 610 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 610 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 97 tis. € | 138 tis. € | 97 tis. € | 90 tis. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 87 tis. € | 50 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 3 578 € | 12 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 46 tis. € | 15 tis. € | 9 530 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 821 € | 38 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 917 € | 944 € | 213 € | 235 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 97 tis. € | 138 tis. € | 97 tis. € | 90 tis. € |
| Vlastné imanie | −9 898 € | 12 tis. € | 3 198 € | 2 474 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 000 € | 5 000 € | 7 184 € | 7 183 € |
| HV minulých rokov | −8 702 € | −20 tis. € | 0 € | −8 986 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 22 tis. € | −8 986 € | −723 € |
| Záväzky | 107 tis. € | 126 tis. € | 94 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 97 tis. € | 69 tis. € | 63 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 154/107, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Malogyňovská 72/15, 04414 Gyňov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.