Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47198729・Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske・Založené 2013
Obrat 2025
228 tis. €
+0,4 %Zisk 2025
85 tis. €
−13 %Aktíva
210 tis. €
−9,7 %Vlastný kapitál
202 tis. €
−12 %Zadlženosť
4,0 %
+2,0 ppHrubá marža
82,3 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
37,3 %
−5,7 ppZisk / výnosy
ROA
40,5 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
42,2 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,83
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
108 tis. €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
156 tis. €
−3,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 169 tis. € | 218 tis. € | 227 tis. € | 228 tis. € |
| Pridaná hodnota | 131 tis. € | 188 tis. € | 180 tis. € | 188 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 169 tis. € | 220 tis. € | 227 tis. € | 228 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 63 tis. € | 112 tis. € | 98 tis. € | 85 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 145 tis. € | 211 tis. € | 233 tis. € | 210 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 27 tis. € | 68 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 27 tis. € | 68 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 132 tis. € | 183 tis. € | 164 tis. € | 163 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 42 tis. € | 37 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 91 tis. € | 147 tis. € | 131 tis. € | 140 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 145 tis. € | 211 tis. € | 233 tis. € | 210 tis. € |
| Vlastné imanie | 134 tis. € | 193 tis. € | 228 tis. € | 202 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 63 tis. € | 112 tis. € | 98 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 63 tis. € | 112 tis. € | 98 tis. € | 85 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 18 tis. € | 4 602 € | 8 358 € |
| Dlhodobé záväzky | 142 € | 152 € | 159 € | 214 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 444 € | 17 tis. € | 3 655 € | 7 485 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 942 € | 814 € | 788 € | 659 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Jašíkova 276/20, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Jašíkova 276/20, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MUDr. Anna Cibulková, spol. s r.o.
Tehelná 1463/59, 95803 Partizánske
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.