Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47200464・J. Psotného 2225, 91105 Trenčín・Založené 2013
Obrat 2025
408 tis. €
−19 %Zisk 2025
−5 373 €
−141 %Aktíva
568 tis. €
+7,0 %Vlastný kapitál
148 tis. €
−3,5 %Zadlženosť
73,9 %
+2,8 ppHrubá marža
27,2 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,3 %
−3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
−3,4 ppRentabilita aktív
ROE
-3,6 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,69
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 453 €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-55,6 %
−80 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
81 tis. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 500 tis. € | 449 tis. € | 505 tis. € | 394 tis. € |
| Pridaná hodnota | 61 tis. € | 96 tis. € | 134 tis. € | 107 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 528 tis. € | 451 tis. € | 506 tis. € | 408 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | −5 373 € |
| Daň z príjmov | 4 959 € | 6 286 € | 4 152 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 959 € | 6 286 € | 4 152 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 200 tis. € | 224 tis. € | 530 tis. € | 568 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 534 € | 9 344 € | 380 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 534 € | 9 344 € | 380 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 192 tis. € | 214 tis. € | 147 tis. € | 198 tis. € |
| Zásoby | 20 tis. € | 34 tis. € | 29 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 111 tis. € | 104 tis. € | 65 tis. € | 131 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 75 tis. € | 53 tis. € | 5 902 € |
| Časové rozlíšenie | 1 250 € | 683 € | 3 279 € | 3 883 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 200 tis. € | 224 tis. € | 530 tis. € | 568 tis. € |
| Vlastné imanie | 118 tis. € | 140 tis. € | 154 tis. € | 148 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 803 € | 803 € | 803 € | 803 € |
| HV minulých rokov | 84 tis. € | 112 tis. € | 135 tis. € | 148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | −5 373 € |
| Záväzky | 82 tis. € | 83 tis. € | 377 tis. € | 419 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 663 € | 1 746 € | 1 910 € | 2 131 € |
| Krátkodobé záväzky | 76 tis. € | 74 tis. € | 57 tis. € | 117 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 60 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 246 tis. € | 230 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 903 € | 7 592 € | 12 tis. € | 2 303 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Horná Súča 1443, 91333 Horná Súča, Slovenská republika
Adresa Horná Súča 297, 91333 Horná Súča, Slovenská republika
Adresa Horná Súča 1443, 91333 Horná Súča, Slovenská republika
Adresa Horná Súča 297, 91333 Horná Súča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.