Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47202645・Tulipánová 6134/28A, 90027 Bernolákovo・Založené 2013
Obrat 2024
7 100 €
−37 %Zisk 2024
338 €
+137 %Aktíva
12 tis. €
+320 %Vlastný kapitál
3 198 €
+9,4 %Zadlženosť
73,9 %
+74 ppHrubá marža
4,8 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
+34 ppRentabilita aktív
ROE
10,6 %
+42 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
338 €
+137 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 274 €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 7 100 € |
| Pridaná hodnota | 4 347 € | 1 902 € | −47 € | 338 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 7 100 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 113 € | 848 € | −922 € | 338 € |
| Daň z príjmov | 20 € | 149 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 6 210 € | 2 924 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 6 210 € | 2 924 € | 2 274 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 4 635 € | 624 € | 1 020 € |
| Finančné účty | 6 206 € | 1 250 € | 1 576 € | 1 254 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 6 210 € | 2 924 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | 6 061 € | 2 924 € | 3 198 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 36 tis. € | 149 € | −1 218 € | −2 140 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 113 € | 848 € | −922 € | 338 € |
| Záväzky | 3 004 € | 149 € | 0 € | 9 076 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 9 076 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 004 € | 149 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Tulipánova 6134/28A, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2114/66, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2114/66, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2114/66, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Tulipánova 6134/28A, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2114/66, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2114/66, 90001 Modra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.