Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47207981・Mníchova Lehota 312, 91321 Mníchova Lehota・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 697 €
−1,1 %Aktíva
513 €
−37 %Vlastný kapitál
−86 tis. €
−4,5 %Zadlženosť
16 872,1 %
+6 718 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-720,7 %
−274 ppRentabilita aktív
ROE
4,3 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,52
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 357 €
−1,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,1 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−469 €
−304 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-59,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
69 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −4 605 € | −4 318 € | −3 224 € | −2 852 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 3 333 € | 833 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 445 € | −1 601 € | −3 658 € | −3 697 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 2 755 € | 819 € | 513 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 2 755 € | 819 € | 513 € |
| Zásoby | 484 € | 335 € | 335 € | 335 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 915 € | 229 € | 129 € | 153 € |
| Finančné účty | 8 666 € | 2 191 € | 355 € | 25 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 2 755 € | 819 € | 513 € |
| Vlastné imanie | −77 tis. € | −79 tis. € | −82 tis. € | −86 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −93 tis. € | −83 tis. € | −85 tis. € | −88 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 445 € | −1 601 € | −3 658 € | −3 697 € |
| Záväzky | 87 tis. € | 81 tis. € | 83 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 87 tis. € | 81 tis. € | 82 tis. € | 86 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 430 € | 771 € | 935 € | 982 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 69 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Horný Šianec 234/11, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mníchova Lehota 312, 91321 Mníchova Lehota, Slovenská republika
Adresa Mníchova Lehota 312, 91321 Mníchova Lehota, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 234/11, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 234/11, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mníchova Lehota 312, 91321 Mníchova Lehota, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 234/11, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TALTECH TOOLS s.r.o.
Mníchova Lehota 312, 91321 Mníchova Lehota
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.