Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO OFF ROAD, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47209399Hlavná 3/32, 01319 ZbyňovZaložené 2013

Obrat 2025

195 tis. €

+60 %
IČO
47209399
DIČ
2023794234
IČ DPH
SK2023794234, podľa §4, registrácia od streda 14. augusta 2013
Sídlo
ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO OFF ROAD, s.r.o.Hlavná 3/32 01319 Zbyňov
Dátum vzniku
streda 26. júna 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/59383/L

Zisk 2025

−11 tis. €

−21 %

Aktíva

37 tis. €

+100 %

Vlastný kapitál

−34 tis. €

−269 %

Zadlženosť

191,9 %

+42 pp

Hrubá marža

1,6 %

−0,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−21 %
−16 tis. €−5 614 €−19 tis. €−8 610 €549 €6 019 €4 107 €4 107 €−17 tis. €−19 tis. €−9 118 €−11 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+60 %
89 tis. €138 tis. €152 tis. €151 tis. €152 tis. €135 tis. €123 tis. €123 tis. €132 tis. €118 tis. €122 tis. €195 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-5,6 %

+1,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

-30,0 %

+20 pp

Rentabilita aktív

ROE

32,7 %

−67 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,70

−49 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−11 tis. €

−21 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−15 tis. €

−394 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

89 tis. €2014138 tis. €2015152 tis. €2016151 tis. €2017152 tis. €2018135 tis. €2019123 tis. €2020123 tis. €2021132 tis. €2022118 tis. €2023122 tis. €2024195 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru132 tis. €118 tis. €122 tis. €195 tis. €
Pridaná hodnota5 293 €4 545 €2 385 €3 060 €
Výnosy z hospodárskej činnosti132 tis. €118 tis. €122 tis. €195 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−17 tis. €−19 tis. €−9 118 €−11 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €0 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1 045 €
  • Obežný majetok36 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−34 tis. €
  • Záväzky70 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom6 736 €−12 tis. €18 tis. €37 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €1 045 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €1 045 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 736 €−12 tis. €18 tis. €36 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky1 979 €−12 tis. €16 tis. €37 tis. €
Krátkodobé pohľadávky70 €453 €597 €0 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Finančné účty4 687 €−731 €1 721 €−1 492 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky6 736 €−12 tis. €18 tis. €37 tis. €
Vlastné imanie−38 tis. €−57 tis. €−9 118 €−34 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €0 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €
HV minulých rokov−26 tis. €−43 tis. €0 €−28 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−17 tis. €−19 tis. €−9 118 €−11 tis. €
Záväzky45 tis. €45 tis. €27 tis. €70 tis. €
Dlhodobé záväzky3 298 €4 846 €14 tis. €32 €
Krátkodobé záväzky15 tis. €14 tis. €13 tis. €51 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé26 tis. €26 tis. €0 €20 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €2 880 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie27,99 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 26. júna 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 26. júna 2013
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od streda 26. júna 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 26. júna 2013
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od streda 26. júna 2013
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 26. júna 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 26. júna 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 26. júna 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 26. júna 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od streda 26. júna 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 26. júna 2013

    Adresa Hlavná 3/32, 01319 Zbyňov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 26. júna 2013

    Adresa Hlavná 3/32, 01319 Zbyňov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/59383/L
Hlavná činnosť
Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO OFF ROAD, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO OFF ROAD, s.r.o.

Hlavná 3/32, 01319 Zbyňov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.