Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MAPS ICE, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47210231Tonkovce 745, 93038 Nový ŽivotZaložené 2013

Obrat 2025

4 376

−100 %
IČO
47210231
DIČ
2023797138
IČ DPH
SK2023797138, podľa §4, registrácia od pondelok 12. augusta 2013
Sídlo
MAPS ICE, s.r.o.Tonkovce 745 93038 Nový Život
Dátum vzniku
utorok 25. júna 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/31959/T

Zisk 2025

−38 tis. €

−152 %

Aktíva

299 tis. €

−18 %

Vlastný kapitál

240 tis. €

−14 %

Zadlženosť

19,9 %

−4,0 pp

Hrubá marža

-6,2 %

−19 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−152 %
−28 tis. €−4 909 €19 tis. €−19 tis. €75 tis. €31 tis. €−21 tis. €80 tis. €40 tis. €74 tis. €−38 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Tržby

−100 %
290 tis. €349 tis. €797 tis. €1,01 mil. €1,35 mil. €958 tis. €994 tis. €1,63 mil. €1,87 mil. €1,02 mil. €4 376 €20142015201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-877,0 %

−884 pp

Zisk / výnosy

ROA

-12,8 %

−33 pp

Rentabilita aktív

ROE

-16,0 %

−43 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,34

+19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−38 tis. €

−140 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,9 %

−23 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

139 tis. €

−12 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-34,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

290 tis. €2014349 tis. €2015797 tis. €20171,01 mil. €20181,35 mil. €2019959 tis. €2020998 tis. €20211,64 mil. €20221,87 mil. €20231,06 mil. €20244 376 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,63 mil. €1,87 mil. €1,02 mil. €4 376 €
Pridaná hodnota147 tis. €118 tis. €132 tis. €−272 €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,64 mil. €1,87 mil. €1,06 mil. €4 376 €
Výsledok hospodárenia po zdanení80 tis. €40 tis. €74 tis. €−38 tis. €
Daň z príjmov18 tis. €11 tis. €21 tis. €340 €
Daň z príjmov splatná18 tis. €11 tis. €21 tis. €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok100 tis. €
  • Obežný majetok199 tis. €
  • Časové rozlíšenie413 €

Pasíva

  • Vlastné imanie240 tis. €
  • Záväzky59 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom275 tis. €301 tis. €365 tis. €299 tis. €
Neobežný majetok140 tis. €137 tis. €118 tis. €100 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok140 tis. €137 tis. €118 tis. €100 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok133 tis. €162 tis. €245 tis. €199 tis. €
Zásoby21 tis. €23 tis. €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky78 tis. €110 tis. €29 tis. €47 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty33 tis. €30 tis. €217 tis. €152 tis. €
Časové rozlíšenie1 894 €2 120 €1 489 €413 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky275 tis. €301 tis. €365 tis. €299 tis. €
Vlastné imanie164 tis. €204 tis. €278 tis. €240 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov79 tis. €159 tis. €198 tis. €272 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení80 tis. €40 tis. €74 tis. €−38 tis. €
Záväzky111 tis. €98 tis. €87 tis. €59 tis. €
Dlhodobé záväzky68 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky111 tis. €98 tis. €87 tis. €59 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €2 880 €0 €19 tis. €7 531 €0 €18 tis. €11 tis. €21 tis. €340 €20142015201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie106,29 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

17 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 25. júna 2013
  • MäsiarstvoPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 25. júna 2013
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od utorok 25. júna 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 25. júna 2013

    Adresa Tonkovce 745, 93038 Nový Život, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 25. júna 2013

    Adresa Tonkovce 745, 93038 Nový Život, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/31959/T
Hlavná činnosť
Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MAPS ICE, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MAPS ICE, s.r.o.

Tonkovce 745, 93038 Nový Život

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.